Zásada B - Jistebsko 3:2 (2:2)

17.05.2011 07:44

Utkání 15. kola III. třídy okresní soutěže, hrané v neděli 15.5.2011 od 10:00 na stadionu v Zásadě.
Sestava Zásady : Petr Růžička - Luboš Vebr ml., Pavel Štefanec, Petr Supernát, Luboš Vebr st. (75. Míra Princ) - Míra Šebesta, Ivan Varga, Honza Klinger, Michal Kochánek - Lukáš Kasl (46. Vojta Šimánek), Tomáš Blažek ml.
Branky Zásady : 20. Ivan Varga, 38. Tomáš Blažek ml., 63. Míra Šebesta
Rozhodčí :
Novák
Diváků : 90
ŽK :
ČK : 0:0
Zásada nezačala dobře, už v 15. minutě prohrávala 0:2. Potom ale začala lépe bránit a při jedné pěkné rychlé akci centrova Míra Šebesta a na malém vápně našel hlavu Ivana Vargy a ten snížil na 1:2. Druhou vyrovnávací branku vstřelil Tomáš Blažek ml., který překonal povedenou střelou brankáře Presslera. Ve druhém poločase Zásada byla herně lepší a v 63. minutě otočila výsledek na konečných 3:2 pro Zásadu. Utkání rozhodl Míra Šebesta, který tečí z trestného kopu usměrnil míč do branky.