Zásada B – Maršovice 2:5 (2:2)

06.05.2014 12:34

Mistrovské utkání 13. kola II. třídy okresního přeboru, hrané v neděli 4.5.2014 od 10:00 na stadionu v Zásada
Sestava Zásady: Petr
Růžička - Ivan Varga, Pavel Štefanec, Tomáš Čurda, Petr Supernát - Dan Szatmari, Luboš Kalous, Míra Fedák,
Michal Vávra - Dan Boudík(68. Šimánek), Míra Princ

Branky Zásady: 26. Dan Szatmari, 40. Míra Princ
Rozhodčí: Nygy
Diváků: 35
ŽK: 1:1 (Fedák)
ČK: 0:0

Hosté z Maršovic začali jako velký favorit a již za 20 minut vedli 2:0, když utekl obraně domácích Lupa a následné neobsazený Sitarčík hlavičkou nedal brankáři Růžičkovi šanci. Domácí ale zbraně nesložili a po krásném pasu za obranu se nemýlil Szatmári Daniel a snížil na 1:2. Domácí po vstřelené brance ožili a ve 40 minutě po vyšachování obrany hostí vyrovnával do prázdné brány Míra Princ na 2:2 a tímto výsledkem skončil 1 poločas. Ve druhé půli hosté přidali a po obléhání branky domácích v 66 minutě překvapil brankáře Růžičku střelou z přímého kopu kolem zdi Sitarčík na 2:3 pro hosty. Konec zápasu již favorit zvládnul, v 75. minutě se po pěkné akci trefil Lupa a v poslední minutě pečetil výhru hostí svým třetím gólem Sitarčík na konečných 2:5. Utkání přineslo líbivý fotbal a pěkné branky pro 35 přihlížejících diváků.