Zásada B - Maršovice 2:6 (0:2)

21.05.2013 08:14

Utkání 14. kola III. třídy okresní soutěže, hrané v neděli 19.5.2013 od 10:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Petr Růžička - Ivan Varga (46. Vítek Lhota), Pavel Štefanec, Honza Klinger, Jirka Boček - Ondra Štryncl, Míra Fedák, Petr Fišer, Aleš Kotyza - Tomáš Blažek ml., Vítek Kirschner (55. Martin Postula)
Branky Zásady : 56. a 90. Petr Fišer
Rozhodčí :
Pánek
Diváků : 100
ŽK : 0:0
ČK : 0:0

Zásada B na svém stadionu hostila vedoucí celek OS III. třídy Maršovice. Hosté byli od začátku utkání aktivnější, ale domácí se též snažili svojí dobrou hrou. Hosté přeci jenom vstřelili vedoucí branku Honzákem, když po tresném kopu a teči domácí obrany nestačil brankař Růžička zareagovat na míč, který skončil v opačné straně branky na 0:1. Domácí přidali a výsledkem byla branka, která nebyla pro faul uznána, když toto rozhodnutí učinil hlavní rozhodčí Pánek po poradě s pomezním Lebedou. Hra se dále postupně za krásného nedělního dopoledne přelévala na obě strany a další změnu skóre zajistili opět hosté, když po chybě domácí obrany zvýšili své vedení Lupou do odkryté branky na 0:2. Tímto výsledkem skončil první poločas , protože několik nebezpečných šancí hostí zlikvidoval výborný domácí brankař Růžička. Druhý poločas pokračoval v rychlém tempu, hosté dvěmi brankami Lupy odskočili již na 0:4. Domácích snaha byla korunována brankou Fišera na 1:4. Hra byla za tohoto stavu otevřená, domácí mohli výsledek výrazně zredukovat, ale nastřelili pouze třikrát tyč hostující branky. Naopak hosté zvýšili na 1:5 Honzákem a v samotném závěru Kohoutkem na 1:6. Ještě v poslední minutě dal branku domácí Petr Fišer a stanovil konečné skóre 2:6 pro Maršovice. Výsledek utkání odpovídal předvedené hře a Maršovice dokázali proč jsou na prvním místě tabulky v soutěži.