Zásada B - Maršovice B 1:1 (0:0)

17.10.2011 08:12

Utkání 10. kola III. třídy OS, hrané v neděli 16.10.2011 od 10:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Petr Růžička - Lukáš Kasl (72. Aleš Kotyza), Pavel Štefanec, Honza Klinger, Michal Růžička - Ivan Varga, Milan Kopal st., Petr Blažek, Michal Kochánek (75. Vítek Lhota) - Míra Šebesta, Petr Supernát (49. Štefan Feri)
Branky Zásady : 65. Štefan Feri
Rozhodčí :
Fridrich
Diváků : 60
ŽK : -:-
ČK : 0:0

Celé utkání bylo vyrovnané, v prvním poločase měli větší šance hosté z Maršovic, ale do poločasu se skóre neměnilo. Do druhé půli hru oživil střídající Feri, který také po 20. minutách druhé půle poslal Zásadu do vedení po pěkné kombinační akci po křídle. Hosté z Maršovic už vypadali, že se na vyrovnání nezmůžou a naopak Zásada mohla výhru pojistit, opak se stal pravdou a z poslední akce hosté vyrovnali na konečných 1:1.