Zásada B - Rádlo 4:1 (0:0)

01.11.2010 09:13

Utkání 11. kola III. třídy okresní soutěže, hrané v neděli 31.10.2010 od 10:00 na stadionu v Zásadě.
Sestava Zásady : Martin Paldus st. - Pavel Štefanec, Radek Žváček, Honza Klinger, Ivan Varga - Tomáš Čurda (66. Aleš Kotyza), Luboš Kalous, Tomáš Blažek ml., Lukáš Kasl (51. Roman Weber) - Michal Kochánek (54. Štefan Feri), Petr Fišer
Branky Zásady : 61. a 66. Petr Fišer, 57. Roman Weber, 64. Tomáš Blažek ml.
Rozhodčí :
Nestler
Diváků : 50
ŽK : 0:0
ČK : 0:0
Rádlo odjelo do Zásady bez dvou opor základní sestavy, střelec Hejný a Pešek totiž do hry nemohli zasáhnout. Tím se šance favorita utkání na úspěch velmi snížily. A Zásada toho dokázala využít. Přesto, že první půlka skončila bez branek, spálili domácí několik vyložených šancí. Dvakrát dokonce zazvonila tyč Sašekovy brány. Do druhého poločasu vstoupila Zásada laxně a Rádlo začalo trestat. Po nevydařené střele Rákaye se Rádelští ujali vedení 0:1. Gólman Paldus totiž nedokázal zkrotit skákající míč a ten propadl za jeho záda. Hned na to mohlo Rádlo přidat druhý gól, ale neuspělo. Otřepané pravidlo nedáš dostaneš se tak potvrdilo stoprocentně. O vyrovnání se v 57. postaral Weber, když míč dostal do sítě záhadným způsobem a skončil za čárou v kotrmelcích. Pak se míče dvakrát ujal Fišer a během pěti minut to bylo už 3:1. Výsledek pečetil v 64. Tomáš Blažek. Rádlo však nepřišlo jen o body, ale také o tři další hráče. Nejhůře dopadl před koncem zápasu Honza Škoda, když se tvrdě srazil s hráčem domácích a byl odvezen do Jablonce sanitkou s těžce naraženými žebry.

Zdroj : Jablonecký deník