Zásada B - Rádlo 4:1 (1:0)

18.09.2011 09:06

Utkání 4. kola III. třídy OS, hrané v neděli 4.9.2011 od 10:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Petr Supernát - Pavel Štefanec, Míra Princ (78. Tomáš Blažek st.), Luboš Vebr ml., Ivan Varga - Lukáš Kasl (63. Roman Šimánek), Petr Blažek (46. Vítek Lhota), Štefan Feri, Martin Postula - Michal Kochánek, Michal Kopal
Branky Zásady : 15. Martin Postula, 65. Štefan Feri, 70. Vítek Lhota, 85. Štefan Feri

Rozhodčí : Mohr
Diváků : 50
ŽK : 1:0
ČK : 0:0

Od začátku utkání si Zásada držela herní převahu, díky tomu si vypracovala několik pohledných fotbalových akcí a ujala se vedení 1:0. Rádlo v prvním poločase dvakrát ohrozilo domácího brankaře Petra Supernáta, který obě akce s přehledem vyřešil. Ve druhém poločase domácí neuhlídali hostujícího hráče Hejného, který se štěstím vyrovnal na 1:1. Dále domácí už nepustili hosty do žádné vážné akce a s přehledem si vypracovali několik pěkných fotbalových akcí, ze kterých některé využili a zaslouženě zvítězili 4:1.