Zásada B - Rychnov 0:2 (0:0)

09.10.2013 09:39

Mistrovské utkání 7. kola II. třídy okresního přeboru, hrané v neděli 6.10.2013 od 10:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady: Ondra Soukup - Vítek Lhota, Míra Princ (68. Honza Klinger), Pavel Štefanec, Ivan Varga - Čeněk Fajfr (56. Karel Veselý), Filip Kubát, Tonda Rožeň, Petr Beneš - Petr Supernát, Jirka Honzák
Branky Zásady:
Rozhodčí:
Mikula
Diváků: 50
ŽK: 1:1 (Beneš)
ČK: 0:0

Zásadské béčko začalo  s velkou chutí uhrat dobrý výsledek s týmem Rychnova, Utkání začalo ve svižném tempu a jako první zahrozili hosté, kteří pěknou  šanci ještě nevyužili ale i domácí  si dokázali vypracovat  několik pěknýchh šancí, ale bez  efektivního zakončení. Hrál se vyrovnaný fotbal  především ve střední části hriště. V prvním poločase měli pěknou  šancoï hosté,  ale domácí  zachrániila  tyč po hlavičce Noska. Začátek  druhého poločasu lépe   začali hosté, ale  výborně chytající golman domácích  Ondra Soukup  jejich šance zlikvidoval. v 65 minutě  po rychle  akci  po pravé straně odcentroval hostující Poláček a   našel v malém vápně svého  spoluhráče Janků  a ten  hlavou  vstřeli uvodní gol hostu. Dále zásadští stále bojovali ala nepodařilose vypracovat golovou  šenci. I když se Petr Supernát dostal do několika  pěkných  šancí, ale nedokázal se prosadit. Zásada   hru  otevřela a v závěru ještě inkasovala  jeden gol. Tým  Rychnovca  si odváží ze  Zásady tři body, ale i trenér  hostu  pan Matoušek konstatoval , že se jednalo  o pěkné  utkání a  že bojovnost domácího týmu ho mile překvapila.