Zásada B - Rychnov B 1:1 (0:0)

16.10.2012 12:25

Utkání 8. kola III. třídy okresní soutěže, hrané v neděli 14.10.2012 od 10:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Milan Kopal ml.
 - Ivan Varga, Tonda Rožeň, Honza Klinger, Ivan Varga - Aleš Kotyza, Petr Blažek, Petr Supernát, Tomáš Čurda - Tomáš Blažek ml., Vítek Lhota (78. Pavel Růžička)
Branky Zásady : 74. Tomáš Blažek ml.
Rozhodčí : Čuřík
Diváků : 50
ŽK : 0:0
ČK : 0:0
Zásadská rezerva chtěla proti Rychnovu B doma naplno bodovat. Od úvdou se snažili zásadští o kombinační hru s tlakem na branku. Dlouho se však domácím nedařilo dostat k přesnějšímu zakončení či dosáhnout na několik centrů z křídla či slušně zahraných rohových kopů. Mladíci z Rychnova byli směrem dopředu přímočarejší a sanžili se využívat ztrát míčů domácí Zásady, ovšem naráželi na zbrklost a nepřesnost ve finální fázi a také na dobře a kompaktně hrající defenzivu domácích. Největší šanci první půle měl Tomáš Blažek, když výkop našeho brankáře přeskočil hostujícího stopera, ovšem náš hráč zakončil samostaný únik nepřesným lobem. Poločas tak skončil bez branek. Ve druhé půli bylo vidět na hřišti ještě o několik více nepřesností než v té první, ovšem větší šance měla Zásada. A nakonec se i radovala z první branky. Tomáš Blažek ve své třetí velké šanci v utkání tentokráte zamířil přesně a bylo to 1:0. Z vedení se však neradovali domácí dlouho, zapomněli totiž ve snaze vstřelit další branku na obranu a to ztrestal po přečíslení hostující útočník velmi vydařenou střelou do šibenice. Poslední šanci na zvrácení nerozhodného stavu měl Aleš Kotzya, ale po pěkné zasekávačce mu velkou šanci zmařil dobrým vyběhnutím hostující brankář. Béčka Zásady a Rychnova se tak rozešli nerozhodně 1:1.