Zásada B - Smržovka 0:4 (0:1)

05.06.2014 09:21

Dohrávka mistrovského utkání 15. kola II. třídy okresního přeboru, hrané ve středu 4.6.2014 od 17:30 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady:
Petr Růžička - Vítek lhota, Pavel Štefanec, Petr Beneš, Ivan Varga (54. Jirka Boček) - Petr Supernát (79. Tomáš Čurda), Jarda Šíma, Petr Fišer, Milan Kopal - Míra Princ (46. Míra Fedák), Dan Szatmari
Branky Zásady:
Rozhodčí: Albl
Diváků: 50
ŽK: 1:1
ČK: 0:0

Ve středu v odpoledních hodinách za krásného počasí na zásadském stadionu odehrálo utkání s aspirantem na postup - týmem ze Smržovky. Zásada také hrala o dost, protože by nerada skončila poslední. Prvních 15 minut patřilo hráčům zásady, kdy si vypracovala po pasech za obranu dvě velmi dobré příležitosti, ale  nedokázala vstřelit  branku. Postupně Smržovka přebírala iniciativu, ale zatím hledala způsob jak prolomit obranu Zásady a také recept na svoji hru, kterou  chtěla hrát. Teprve pár minut před koncem prvního poločasu, při pěkné akci Zásada ztratila míč za půlkou hřiště a Smržovka  rychle zaútočila a vstřelila po  centru z pravé strany branku, když našla skulinku v otevřené  obraně. Druhý  poločas se hrál oboustranně spíš bojovný fotbal okolo středového kruhu. Zásada mohla vyrovnat po centru z pravéstrany, ale hlavička Petra Fišera těsně minula branku. Poté v 65. minutě rozhodčí Václav Albl odpískal přísnou penaltu pro Smržovku a hosté vedli dva nula. V závěru utkání již neměli hráči Zásady sílu na zvrat a naopak do otevřenější obrany ještě dvakrát inkasovali a hosté si tak ze Zásady odvezli zaslouženě všechny 3 body.