Zásada - Benecko 3:0 (3:0)

18.04.2009 13:52

Utkání 17. kola I.A třídy dorostu - skupina východ, hrané v sobotu 18.4.2009 od 10:00 na hřišti v Zásadě.
Sestava Zásady : Honza Němec - Tomáš Čurda, Michal Růžička, Honza Klinger, Michal Kozlovský - Michal Kopal, Tomáš Bartůněk (46. Míra Froschi), Dan Boudík, Péťa Blažek - Vojta Šimánek (76. Dominik Blažek), Míra Šebesta
Branky Zásady : Vojta Šimánek, Tomáš Bartůněk, Míra Šebesta
ŽK Zásada :
Reportáž z utkání :

Zásada se ujala vedení hned ve druhé minutě po pěkné akci i zakončení Vojty Šimánka. I nadále byla Zásada lepším týmem a druhou branku přidal Tomáš Bartůněk hlavou po trestném kopu Michala Kopala. Do přestávky ještě upravil na 3:0 Míra Šebesta, který tváří v tvář obstřelil brankáře. Do druhé půle hosté vyměnili brankáře a ten jakoby zaklel domácí střelce, kteří zahazovali opravdu i ty nejvyloženější šance a tak utkání, ve kterém byla Zásada jasně lepším týmem, skončilo naším vítězstvím 3:0.