Zásada - dorost Jiskra Mšeno

05.03.2017 14:00

Přátelské utkání neděle 5.3. od 14:00 hod. Zásada - dorost Mšeno (hráno v Břízkách) -  k prvnímu přátelskému utkání jsme nastoupili bohužel v nekompletní sestavě i přesto se týmu podařilo podat uspokojivý výkon. Tým podrželi především hráči starších ročníků. Dorost Mšena na nás nastoupil velmi iniciativně a překvapil nás dvěma rychlými góly - z trestného kopu v 8. minutě a další po hezké kombinaci v 15. Poté jsme s již rozkoukali a hru vyrovnali. Do poločasu jsme se dostali i k několika samostatným únikům, které skončili buď mimo branku nebo na tyči. I Mšeno se občas prosadilo proti naší obraně, ale šance spolehlivě likvidoval gólman Soukup. Do poločasu už tedy žádný gól ani na jedné straně nepadl. Do druhé půle Zásadu posílil bývalý útočník, nyní trenér dorostu Mšeno Michael Vávra. Opět jsme nezachytili začátek poločasu a inkasovali  jsme v 50. a 58. minutě. Po této sprše se náš tým vzpamatoval a začali jsme být v poli iniciativnější a zlepšili jsme držení míče. To vyústilo v několik slibných šancí, které ale skončily dvakrát na tyči a dvakrát na gólmanovy. V 65. minutě se po rohovém kopu konečně prosadila Zásada hlavičkou T. Čurdy, pak se prosadil M.Šupík a po dalších 5. minutách opět T. Čurda a v 80. minutě byl rázem stav 3:4. V těchto chvílích jsme sahali i po vyrovnání, ale navrátilec Vávra se neprosadil v samostatných únicích. V poslední minutě naopak šťastně zakončili hosté, kdy se míč z nevalné střely odrazil od beků Zásady nešťastně do vlastní branky. Doufáme tedy, že příští týden se sestava doplní o mladší ročníky a dočkáme se i vítězství.