Zásada - Držkov 2:1 (1:1)

15.05.2016 09:47

Mistrovské utkání 23. kola I. B třídy Libereckého kraje, hrané v sobotu 14.5.2016 od 17:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady: Petr Růžička - Tomáš Čurda, Martin Procházka, Jaroslav Šíma, Michal Hrnčál - Jiří Jiskra (79. Pavel Vaistauer), Jiří Honzák, Dominik Mrkvička, Petr Blažek - Petr Fišer (89. Vítek Lhota), Petr Srbek (85. Tomáš Loukota)
Branky Zásady: 35. Dominik Mrkvička, 66.
Rozhodčí:
Miklovič
Diváků: 85
ŽK: -:-
ČK: 0:0

Hrálo se vyrovnané utkání I. B třídy východ se šancemi na obou stranách. Hosté šli do vedení již v 8. minutě, když se k tyči zdařile trefil Vokáček. Potom se Držkovu zranil zkušený Just a na jejich hře to bylo znát. Ve 36. minutě, po chybě držkovského Machuly, vyrovnal Dominik Mrkvička na 1:1. V druhém poločase šli domácí, po sólu Fišera, do vedení na 2:1. Do konce utkání si obě mužstva vytvořila ještě několik šancí, ale na výsledku se již nic nezměnilo. V dalším kole hraje Držkov doma s Jilemnicí a Zásada v Roztokách.