Zásada A - Harrachov 2:4 (0:0)

17.04.2012 09:28

Utkání 19. kola I.B třídy - skupina východ, hrané v sobotu 14.4.2012 od 16:30 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady : Milan Kopal ml. - Ondra Pavlík, Marek Knappe, Tomáš Čurda, Petr Růžička – Michal Kopal, Pavel Čech, Petr Fišer, Štefan Feri, Petr Blažek - Petr Srbek.

Branky Zásady : 50. Petr Fišer, 70. Petr Srbek
Rozhodčí : Ginzel
Diváků : 90
ŽK : 1:4
ČK : 0:1 (79. Barbořák)

V prvním poločase se oba celky spíše oťukávaly, ale branky se oba celky nedočkaly. Nicméně k vidění bylo několik neproměněných šancí, které po gólu volaly. Rozhodl tak až druhý poločas, který přinesl to správné fotbalové koření.

Pro domácí Zásadu to vypadalo výsledkově výborně pouze do stavu, kdy vedla 2:1. Potom už vše zajistili hosté, kteří byli dokonce v závěru oslabeni o jednoho hráče v poli, a přesto dokázali vstřelit branku pojišťující jejich vítězství. Harrachov tak získal důležité body v boji o postup do vyšší soutěže.