Zásada - Jilemnice 1:3 (1:0)

08.09.2009 08:45

Utkání 3. kola I.A třídy dorostu - skupina východ, hrané v sobotu 5.9.2009 od 10:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady :
 Láďa Mikič - Michal Kozlovský, Michal Růžička, David Pleštil, Kuba Pěnička - Tomáš Čurda, Michal Kopal, Petr Blažek, Míra Šebesta - Martin Paldus, Vojta Šimánek.
Branky Zásady : 32. Vojta Šimánek
Rozhodčí : -
Diváků : 50
ŽK : 0:0
ČK : 0:0
Zásada odehrála utkání, ve kterém spálila šancí snad na pět zápasů! V první půli se dlouho nemohla prosadit, až ve 32. minutě nás poslal do vedení křižnou střelou Vojta Šimánek, ale další obrovské šance zůstaly nevyužity. I Jilemnice hrozila, ale její střely pochytal brankář Mikič. Utkání se lámalo ve druhé půli, kdy zahodlili obrovské šance Martin Paldus, Míra Šebesta i Vojta Šimánek. A tak přišel trest, Jilemnice udeřila ze dvou šancí a obě je chladnokrevně proměnila a nakonec potvrdila výsledek i třetí brankou těsně před konce. Hosté si tak odvazli všechny tři body a naši dorostenci mohou jen litovat žalostné koncovky.