Zásada - Košťálov B 2:1 (2:1)

13.09.2009 08:54

Utkání 4 kola I.A třídy dorostu - skupina východ, hrané v sobotu 12. 9. 2009 od 10:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady :
Láďa Mikič - Michal Kozlovský, Michal Kopal, Petr Blažek, Tomáš Čurda - Míra Šebesta, Martin Paldus, Kuba Pěnička, Pepa Novotný - Adam Dubský (46. David Pleštil), Vojta Šimánek
Branky Zásady : 4. Adam Dubský, 8. Martin Paldus
Rozhodčí : -
Diváků : 50
ŽK : 0:0
ČK : 0:0
Reportáž z utkání :
Zásadští dorostenci se ujali dvoubrankového vedení již během prvních osmi minut a poté po zbytek zápasu jakoby přestali hrát. Po celé utkání se nehrál příliš pohledný fotbal, neustále se nakopávalo z jedné. Hosté dobře bránili a navíc po nedorozumění v naší obraně těsně před pauzou snížili na 2:1. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil, Zásada měla pološance, ale netrefila se. O výsledek tak mohla nakonec přijít, ale Košťálov svou 100% šanci těsně před koncem nevyužil. A tak naši dorostenci ubojovali letošní první domácí 3 body.