Zásada - Lučany n.N. 8:2 (4:1)

15.06.2009 09:00

Utkání 25. kola I.A třídy dorostu - skupina východ, hrané v sobotu 13.6.2009 od 10:00 na hřišti v Zásadě.
Sestava Zásady : Honza Němec - Kuba Pěnička, Michal Růžička, Tomáš Havlíček, Michal Kozlovský - Tomáš Čurda, Michal Kopal, Petr Blažek, Míra Šebesta - Lukáš Janko, Vojta Šimánek.
Branky Zásady : 5., 26., 55. a 83. Lukáš Janko, 16. a 76. Vojta Šimánek, 21. Tomáš Havlíček, 48. Míra Šebesta.

Mužstvo Lučan dorazilo k utkání pouze v devíti lidech, a tak bylo od prvních minut jasné, kdo bude mít na hřišti převahu. Naši dorostenci se snažili hrát kombinační fotbal a podařilo se jim předvést i několik pohledných akcí zakončených brankami, které si rozdělili rovnoměrně do obou poločasů. Střelecky se prosadil Lukáš Janko, který vstřelil 4 branky. Hosté předvedli sympatický výkon i v oslabení, ovšem na dobře hrající Zásadu to nestačilo.