Zásada - Malá Skála 1:5 (1:1)

10.06.2017 17:00

Domácí nezačali dobře, hosté z Malé Skály hráli aktivněji - měli Zásadským co vracet - v základní části to byli právě hráči Zásady, kteří se radovali z vítězství 2:1. Již v 15. min. zakončoval maloskalský Pavel Daníček a překonal domácího gólmana Petra Růžičku, hosté se ujali vedení 0:1. Cca 3 min. nato se do pokutového území hostí protáhl domácí Petr Janka, zasekl a posunul si míč ve snaze vystřelit z dobré pozice, zadák hostů však vzal našeho útočníka přes nohy a byla penalta; po chvíli váhání a dohadů mezi domácími - nikomu se nechtělo   se k míči postavil kapitán Petr Blažek a pravačkou k levé tyči potvrdil povinnost, srovnal tak stav na 1:1; do konce 1. poločasu se již stav nezměnil.

Druhý poločas byl pro domácí katastrofou; chyby pocházející z pravé strany - špatnými přihrávkami obránce Víta Lhoty - nejdříve domácí tým "načnuly" gólem v 53. minutě vstřeleným opět Pavlem Daníčkem a jako přes kopírák v 58. minutě skórujícím Jiřím Šilhánem ... tím se domácí dostali do hluboké defenzivy a již neuměli odpovědět. Zásadští se sice snažili, měli i gólové šance, ale bez úspěchu. Byli to naopak hosté, kteří si na domácích "smsli", přidali ještě 2 další góly a t o v 64. min. opět Jiřím Šilhánem a v 70. min. hattrickem pro Pavla Daníčka. Stav utkání byl tedy 1:5 pro hosty z Malé Skály.

Sestava mužstva SK Zásada: Růžička (G), Rožeň, Pleštil, Čurda, Lhota, P. Blažek (C), Soukup, Killián, Jiskra, Janka, Cón

Sestava mužstva FK Malá Skála: Bursa (G), Kopecký (C), Šilhán J., Daníček, Rulec (65. Šída), Kotrba Z., Pekárek, Nikodým (78. Kubát), Hloušek, Šilhán K., Cafourek

Branky mužstva SK Zásada: Petr Blažek - 18. min.

Branky mužstva FK Malá Skála: Pavel Daníček - 15., 53., 70 min., Jiří Šilhán 58. a 64. min.

Rozhodčí: Mikula (R), Nestler (AR1), Mrkvička (AR2 - N)