Zásada - Mšeno C 2:3 (2:0)

20.05.2017 17:00

Domácí zásadští hráči začali od začátku velice aktivně; již ve 14. minutě dostal přihrávku Ondra Štryncl, zatáhl akci zprava do střední osy a z cca 30-ti m nártem vystřelil průzkumnici nad brankáře hostí; ten si sice na míč šáhl, ale jeho směr již nevychýlil natolik, aby nepadl gól těsně pod břevno; domácí se tak ujali vedení 1:0. Zásadští bojovali, vysunuli "pressing", což přineslo ovoce již o 4 min po vstřeleném 1. gólu; Marek Šupík vystihl rozehrávku mezi stopery hostí, míč si šikovně zpracoval a po krátkém sprintu se ocitl sám před brankářem hostí Petr em Jungmannem, se zakončením náš útočník neměl problém a ve 20. minutě se hráči Zásady ujali vedení 2:0. Do konce 1. poločasu byl průběh hry obou mužstev stejný, ale bez změny stavu utkání. 1. poločas tedy vyzněl lépe pro domácí Zásadu, která vedla nad Mšenem 2:0.

Druhý poločas začal jako přes kopírák toho 1. Až okolo 60. minuty hosté ze Mšena přeskupili postyvení některých svých hráčů, vysunuli pressing a začali hrát vabank; jejich snaha byla sice na hřišti vidět, ale nebyli schopni vstřelit gól. Když už vše vypadalo pro domácí jako jasná záležitost, podařilo se hostům dát kontaktní gól a to až v 82. minutě Ondřejem Pokorným. Stejný hráč však úspěšně zakončil i v 86. minutě a finiš hostí povtrdil v 89. minutě Petr Jiroušek. Domácí se v závěru utkání zcela sesypali, prohráli s mšenským ce lkem 2:3. Jaká škoda, když průběh utkání tomuto výsledku nenasvědčoval; po závěrečném hvizdu rozhodčího Nagyho jistě domácím ani klobásky a ani pivko nechutnaly!

Sestava mužstva SK Zásada: Růžička (G), Rožeň, Pleštil, Čurda, Beneš (C), Lhota, P. Blažek, Soukup, Štryncl (80. Cón), Šupík, Mareš

Sestava mužstva TJ Jiskra Mšeno C: Jungmann (G), Dutka, Pokorný, Jiroušek, Hýř (65. Vaněk), Ryšavý, Uko, Koudelka (C), Novotný (60. Elgheriani), Samko, Flek

Branky mužstva SK Zásada: 14. Ondřej Štryncl, 20. Marek Šupík