Zásada - Víchová 3:1 (1:1)

05.05.2009 14:15

Utkání 19. kola I.A třídy dorostu - skupina východ, hrané v sobotu 2.5.2009 od 10:00 na hřišti v Zásadě.
Sestava Zásady : Honza Němec - Tomáš Čurda, Michal Růžička, Tomáš Havlíček, Michal Kozlovský - Míra Froschi, Tomáš Bartůněk, Péťa Blažek, Míra Šebesta - Vojta Šimánek, Dominik Blažek (46. Dan Boudík)
Branky Zásady : Vojta Šimánek, Tomáš Havlíček, Péťa Blažek
ŽK Zásada :

Zásada při několika absencích těžko lepila sestavu a někteří hráči hráli na nezvyklých postech. Přesto byl náš dorost aktivnějším týmem a tvořil si i šance, ovšem hostům chytal velmi dobře brankář, který si se šancemi našich útočníků poradil. A tak dokonce udeřilo na druhé straně, kdy se hosté ujali z ojedinělého brejku vedení. Naštěstí pro Zásadu dokázal důležitou brankou těsně před pauzou vyrovnat Vojta Šimánek. I druhá půle se nesla v podobném duchu a náš dorost dobýval hostující branku. Dlouho se to nedařilo, neboť hosté dobře běhali a zahušťovali prostor kolem vlastního vápna. Kýžené branky se však fanoušci nakonec dočkali, 15 minut před koncem důrazem uklidil vyražený míč přesně k tyči Tomáš Havlíček. Poté ještě přidal pojišťující branku Petr Blažek a Zásada tak v těžkém, ale poctivě odehrané utkání zvítězila 3:1.