Zásada - Železný Brod B 6:0 (3:0)

21.03.2016 08:03

Mistrovské utkání 15. kola I. B třídy Libereckého kraje, hrané v sobotu 19.3.2016 od 15:00 na stadionu v Zásadě
Sestava Zásady: Milan Kopal - Tomáš Čurda, Martin Procházka, Jiří Honzák (46. Miroslav Neumann), Michal hrnčál - Jiří Jiskra (63. Tomáš Blažek), Petr Blažek, Dominik Mrkvička, Pavel Vaistauer (63. Vítek Lhota) - Petr Srbek, Petr Fišer.
Branka Zásady:
5., 46. a 63. Petr Fišer, 10. Petr Srbek, 22. Dominik Mrkvička, 58. Petr Blažek
Rozhodčí: Mareček
Diváků: 60
ŽK: 2:1 (Srbek, Blažek P.)
ČK: 0:0

V Zásadě se díky jarnímu počasí hrálo na slušném terénu a domácí si od první minuty vytvořili tlak, ze kterého dal již v 5 minutě po rohovém kopu Fišer hlavou  první gól domácích. V 10 minutě po dalším rohu uklidil do brány míč na 2:0 Srbek a když ve 22 minutě přidal třetí gól Mrkvička angličanem z velkého vápna, bylo rozhodnuto. Domácí si vytvářeli šance jako na běžícím páse a jenom díky brankáři hostů se skóre do konce poločasu nezměnilo. Hosté měli v prvním poločase pouze jedinou šanci, kdy ve 35 minutě trefil kapitán Kuhn břevno  domácí branky. Druhý poločas zahájili domácí brankou, když po narážečce se Fišer sám před brankářem nemýlil. Následovali další šance domácích a po třech neproměměných šancích se konečne prosadil Petr Blažek, když chytře přehodil brankáře hostí na 5:0. O poslední a nejhezčí branku utkání se postaral kanonýr Fišer, který slalomem obešel několik hráčů včetně brankáře a zakončil tento vydařený zápas domácích.