Železný Brod B - Zásada 4:0 (1:0)

28.05.2017 17:00

Naše zásadské mužstvo nepředvedlo dobrý výkon, prohrálo rozdílem třídy. Sice jsme nastřelili tyč a břevno a dostali se během utkání do dalších slibných akcí volajícími po gólu, avšak bez zápisu do tabulky střelců. 1. poločas vypadal ještě výsledkově slibně, když domácí překonali našeho gólmana po jeho hrubce - špatném výkopu - pouze 1x, pohotově zakončoval v 7. minutě Petr Kučera.

Druhý poločas vyzněl však již jednoznačně pro domácí ze Železného Brodu; Karel Šefr se terfil hned 2x ... v 65. a 80. minutě; konečný výsledek 4:0 pro domácí uzavřel v 89. minutě Jan Novotný.

Sestava mužstva TJ Železný Brod B: Mařík (G), Škaloud, Kotlár, Burkoň (C), Šťastný (79. Hanšpach), Novotný, Makula (58. Šefr K.), Kučera, Aubrecht (46. Plachý), Šefr M. (28. Drobný), Musílek (46. Plachý)

Sestava mužstva SK Zásada: Soukup (G), Beneš (C), Čurda, Jiskra, Lhota, Pleštil, Růžička, Šupík, Bukvic, Janka (75. Kotyza), Cón

Branky mužstva TJ Železný Brod B: Petr Kučera - 7. min., Karel Šefr - 65. a 80. min., Jan Novotný - 89. min